SLUŽBY

Fotografie

Fotografie

Fotky sú stále hlavnou časťou prezentácie nehnuteľnosti a to nielen na realitných portáloch. Vytvoríme kvalitnú fotodokumentáciu nehnuteľnosti, na ktorú sa bude radosť pozerať.

3D obhliadky

3D Obhliadky

Dôležitá súčasť modernej prezentácie nehnuteľnosti, ktorá šetrí čas. Záujemca si bez osobnej návštevy vie nehnuteľnosť pozrieť a poprechádzať sa v nej a to kedykoľvek, či je ráno alebo noc.

Homestaging

Homestaging

Aby si Vašu nehnuteľnosť každý všimol. V kombinácii s naším fotením dotvára úžasnú prezentáciu na vysokej úrovni a tým pomáha nehnuteľnosť predať rýchlejšie a aj drahšie.

Točenie dronom

Snímanie dronom

Vytvárame foto a video z leteckého pohľadu pre lepšiu orientáciu záujemcu a spoznanie lokality či okolitej prírody. Vytvárame aj kvalitné pôdorysy pre lepšiu predstavu a plány záujemcu.

3D vizualizácie

Vizualizácie

Tvoríme vizualizáciu priestorov pre lepšiu predstavivosť záujemcu, ako by priestory vyzerali napr. po rekonštrukcii. Taktiež vizuálizácie využívame pri ponukách, ktoré sú v rekonštrukcii či výstavbe.

Know-how

Know-how

Ako všetko spojiť tak, aby ste nehnuteľnosť predali ešte lepšie ako podľa Vašich predstáv, je dôležité naše Know-how, vysoké nasadenie, kvalita, a dlhoročné skúsenosti.

Compare listings

Compare